Aangepaste ronde hals omkeerbare basketbalshirts met volledige sublimatie en vochtafvoerend mesh voor jeugd- en volwassen teamuniformen
Twee draagmogelijkheden voor één basketbalteamprogramma
Ronde hals omkeerbare basketbalshirts vervaardigd met volledige sublimatie en vochtafvoerend polyester vogelogenmesh.
Producttype: Ronde hals omkeerbaar basketbalshirt
Draagconstructie: Twee draagbare zijden
Weefsel: Polyester vogelogenmesh
Samenstelling: 100% polyester
Stofgewicht: 140g
Decoratie: Volledige sublimatie
Functie: Zweetabsorberend
Maatbereik: Jeugd- en volwassenematen
Onderhoudsetiket: 100% polyester, vervaardigd in China
Aangepaste ontwikkeling: Teamontwerp, namen, nummers, logozones en twee zijindelingen zijn onder voorbehoud van projectbevestiging
Ronde hals omkeerbare basketbalshirts met twee draagmogelijkheden, volledige sublimatieprint en 140 g vochtafvoerend polyester vogelogenmesh voor jeugd- en volwassenenteams.
Parameter
Ontwikkeling van aangepaste omkeerbare basketbalshirts
Dit ronde-hals basketbalshirt is ontworpen met twee draagbare zijden in één kledingstuk. De referentieconstructie gebruikt 140 g polyester vogelogenmesh met vochtafvoerende eigenschappen en volledige sublimatieprint.
Bevestig de teamopbouw voor beide zijden
- Dien goedgekeurde afbeeldingen in voor beide draagbare zijden.
- Bevestig teamnamen, speler-nummers, logozones en lay-out voor elke zijde.
- Bevestig de maatverdeling voor jeugd en volwassenen aan de hand van de nieuwste goedgekeurde maattabel.
Het zorglabel verwijst naar 100% polyester en vervaardigd in China. Gebruik de nieuwste goedgekeurde print en maattabel indien het actieve patroon, de maatverdeling of de afwerking wijzigen.
Maatgids voor jeugd- en volwassen omkeerbare basketbalshirts
| Meting in inches | J-XS | J-S | J-M | J-L | A-S / J-XL | A-M / J-XXL | A-L | A-XL | A-XXL | A-XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichaamslengte vanaf schouder | 22.0 | 23.2 | 24.4 | 25.6 | 26.8 | 27.8 | 28.7 | 29.7 | 30.7 | 31.7 |
| Borstwijdte 1 inch onder de oksel | 15.2 | 16.3 | 17.5 | 18.7 | 19.3 | 20.3 | 21.3 | 22.2 | 22.8 | 23.8 |
| 1/2 Hem | 15.2 | 16.3 | 17.5 | 18.7 | 19.3 | 20.3 | 21.3 | 22.2 | 22.8 | 23.8 |
| Meting in inches | J-XS | J-S | J-M | J-L | A-S / J-XL | A-M / J-XXL | A-L | A-XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rechte armgatopening | 7.6 | 8.0 | 8.5 | 9.0 | 9.4 | 9.8 | 10.2 | 10.6 |
| Halsbreedte van bot tot bot | 4.5 | 4.9 | 5.3 | 5.7 | 6.3 | 6.5 | 6.7 | 6.9 |
| Voorzijde halsdiepte | 3.9 | 4.1 | 4.3 | 4.5 | 4.7 | 4.9 | 5.1 | 5.3 |
| Achterzijde halsdiepte | 1.4 | 1.5 | 1.6 | 1.7 | 1.7 | 1.8 | 1.9 | 2.0 |
Één shirt met twee teamklaar uitziende looks
Gebruik de twee draagbare zijden om alternatieve teamlooks te organiseren binnen één keer omkeerbaar basketbalshirt. Bevestig de afbeeldingen, namen, nummers, logozones en de definitieve lay-out voor beide zijden voordat het monster wordt goedgekeurd.
Kunstwerk- en constructiecontrolepunten vóór massaproductie
Voordat de massaproductie begint, bevestig je de lay-outs voor beide zijden, de goedgekeurde afbeeldingen, de maatverdeling en het meetoverzicht. Bij de kwaliteitscontrole op basis van het referentiemonster worden controlepunten zoals stofuitrekkingen, gaten, vlekken, zichtbaar kleurverschil, onvolledige of misgelopen sublimatie, losse draadjes, open naden, overgeslagen steken en zichtbare naaldsporen gecontroleerd.
Veelgestelde vragen
Kunnen beide zijden van een omkeerbaar basketbalshirt verschillende goedgekeurde afbeeldingen gebruiken?
Ja. Lever de goedgekeurde afbeeldingen voor beide draagbare zijden in en bevestig deze. Namen, nummers, logozones en lay-out worden gezamenlijk beoordeeld voordat de productie wordt bevestigd.
Welke stof wordt gebruikt voor het referentiemonster van het omkeerbaar basketbalshirt?
De referentieconstructie maakt gebruik van 140 g polyester vogelogenmesh met vochtafvoerende functie en volledige sublimatieversiering.
Kunnen jeugd- en volwassen spelers in één teambestelling worden opgenomen?
Ja. De referentiemaattabel omvat zowel jeugd- als volwassenmaten. Bevestig de uiteindelijke maatverdeling aan de hand van de nieuwste goedgekeurde meettabel voordat de productie begint.







